KKK

KKK

Vali endale vajalik tehnika ning siis mine tellimust vormistada. Seal küsitakse teilt paar lisaküsimust maksmise kohta. Kui olete tellimuse vormistamisega ning maksmisega ühelepoole saanud, saadetakse teile e-mail, kus selgitame täpselt, kust ja kuidas tehnika kätte saate.
On küll, selleks on 30 €.
See sõltub sellest, kuidas ise tahate või kui kindlalt te ennast tunnete tehnika ülesse panemisel. Saame tulla ise ja panna tehnika püsti, kuid seda lisatasu eest. 
Peaaegu. Kindlasti peab teil olema FB konto ning kindlasti peate olema vähemalt 18 aastat vana. Kui tellite ettevõttele või riigiasutusele, peab teil olema ka volitus, mille te annate meile enne tehnika saamist. Meil on ka õigus tellimuse täitmisest loobuda, kui tunneme, et tegemist on petturitega (makstud tasud kantakse tagasi).  Isegi kui te ka 18 ei ole, siis teil on võimalus saada helitehnikat, kui oskate lugeda ja kirjutada ning vastutate oma tegude eest.
Kõige lihtsam viis kontrollida teie tausta, mida me kohe kindlasti teeme.
Jah, tehakse küll. Tellimuse tegemisega ja maksmisega nõustute meie tehnika rendi üldtingimustega. Ülditingimused on väljatoodud siin. Palume need enne tellimuse tegemist läbi lugeda.
Saab ikka, võtke ühendust 5044561 või virgo@helitehnikarent.ee.
Siis peate arvestama, et rendiperiood pikeneb ning te peate lihtsalt tasuma suurema summa, kui oli algselt kokku lepitud. Kokkulepe on kokkulepe - umbkaudseid tagasitoomise kuupäevi ja kellaaegu me ei aksepteeri. Kokkulepitud tagasitoomise aeg on kirjas lepingu esilehel.
Kui pole kokkulepitud muudmoodi, siis lõppeb rendiperiood ALATI järgmisel päeaval kell 12.00 ja uus algab peale seda. Sellest ajast arvestatakse juba pikemat rendiperioodi, kui 1 päev.
Sest arvame, et nende seadmete puhul on hinna ja kvaliteedi suhe väikeste ning keskmiste sündmuste helindamiseks enam kui paigas.
Aastavahetuse (30 ja 31.jaanuar) , jõulunädala ja jaanipäeva eelsel nädalal hinnad on alati 30% kallimad, kui tavahinnakirjas.